Başkan Başdeğirmen’den 1 mayıs mesajı – Birlik Haber Ajansı- Türkiye’nin Haber Ağı


Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Başdeğirmen’in mesajı şöyle: “Isparta’mızın ve ülkemizin kalkınmasında, ekonomimizin güçlenmesinde önemli rol oynayan, emekleri ve alın terlerinden başka sermayesi olmayan tüm işçi ve emekçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.

Belediyemiz ve şirketlerinde mesai arkadaşlığı yaptığım çalışkan, emeklerini ortaya koyan dürüst ve cefakâr bir şekilde hemşehrilerimize alın teriyle, emeğiyle hizmet veren işçi ve emekçi kardeşlerimin daha iyi hayat şartlarına ulaşabilmeleri için gerekli adımları attık ve atmaya da devam ediyoruz. Çalışanlarımızı büyük bir ailenin üyeleri olarak görüyoruz.

Geleceğin Şehri Isparta’yı inşa etmek için beden ve beyin gücünü ortaya koyan işçi kardeşlerimle kentimiz her geçen gün çok daha güçlü bir altyapıya ulaşacaktır.

Bu çerçevede gerek belediyemiz gerekse belediyemiz şirketlerinde birlikte mesai yaparak hemşehrilerimizin huzur, mutluluk ve yaşam kalitesini daha üst düzeye taşımak için gayret sarf eden her bir emekçi kardeşim her türlü takdiri hak etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, emeğin ve alın terinin kutsal sayıldığı, adaletli paylaşımın esas alındığı bir medeniyetin mensupları olarak, başta mesai arkadaşlarım olmak üzere kamu ve özel sektörde görev yapan tüm işçi kardeşlerimin bu anlamlı gününü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve refah içinde bir ömür geçirmelerini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu