Denizcilerin başkent buluşması


Ankara’ya denizi değil denizciliği getiriyoruz. Artık fuarcılık tarafından düzenlenecek olan ANKARA BOAT SHOW 15 Mayıs 2024 Çarşamba günü kapılarını başkentli deniz dostları için, Altınpark Fuar ve Kongre Merkezinde açacaktır. 

featured


Denizcilerin başkent buluşması

Artı Fuarcılığın düzenlediği bu fuara Türkiye’nin alanındaki en büyük ve güçlü sivil toplum örgütü olan Türkiye Yat Kaptanları ve Çalışmaları Derneği, yat ve tekne endüstrisinin lokomotif (YATED), doğru kişi doğru tekne için emek veren Yat Brokerleri Derneği (YBA) desteklerini esirgemeyerek bu fuarın daha fazla ses getirmesi ve etki göstermesi için işbirliği yapmışlardır. Ankara’da yapılan ilk ve en büyük Boat Show olma özelliğini taşıyan etkinliğimize Ankara’lı deniz dostlarını, gençlerimizi, çocuklarımızı ve özellikle engelliler haftasına denk gelmesi nedeni ile engelli dostlarımızı fuarımıza bekliyoruz. 

200 adet tekne ve botun sergileneceği fuarımız ayrıca yerli yabancı birçok sektör birleşeninin buluşma noktası olacaktır. Fuarımızda çevre temizliği, deniz temizliği ile ilgili farkındalıklar, panel ve toplantılar yapılacak olup denizin kalbi şimdi Başkentte atacaktır.  Ankara’lı tüm deniz dostlarımız devletimizdir. Bekkliyoruz, Artı Fuarcılığa YATED ve YBA’ya katkıları ve destekleri için teşekkür ediyoruz.

 

 

 

 

Denizcilerin başkent buluşması


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu