Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü Türkiye üçüncüsüU13 Türkiye Badminton şampıyonasında Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü sporcuları birincilik 2’incilik ve 3’üncülük aldı.

featured


Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü Türkiye üçüncüsü

ANKARA-BHA

Tek erkeklerde ve çift erkeklerde Kaan ERÇETİN iki Türkiye şampiyonluğu kazanırken yine çift bayanlarda Asya ÇİNKIR Türkiye 3.sü oldu. Erzincan’ı temsilen şampiyonaya katılan Erzincan il özel iradesi spor kulübü takımlar kulüp sıralaması puanlamasında da 140 kulüp içerisinde Türkiye 3.sü oldu.

Erzincanlı Milli Takım Antrenörleri Murad SÖNMEZ ve Uğur ERÇETİN “Büyüklerde olduğu gibi küçük sporcularda da başarıyı yakalamaya çalışıyoruz Erzincan Gençlik Spor il Müdürlüğümüzün ve Erzincan İl Özel İdaresinin bize maddi ve manevi katkıları bu başarıda çok büyüktür gene Erzincan Türk Telekom spor kulübümüzde Badmintona verdiği destekle Ülkemizi uluslararası alanda başarı kazandıran sporcular yetiştirmemizde büyük payı vardır. Biz birlik ve beraberlik içinde Erzincanlı sporcularımızı Milli takımlara kazandırmaya deva edeceğiz inşallah” dedi.

 

 

Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü Türkiye üçüncüsü

# başarı # birincilik # Erzincan # ikincilik # Spor # Türk Telekom


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu