Firari Fetö’cü Bedri Ayhan yakalanarak cezaevine gönderildiIsparta’da, FETÖ üyeliği suçundan hakkında 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan firari hükümlü Bedri Ayhan yakalandı.

featured


Firari Fetö’cü Bedri Ayhan yakalanarak cezaevine gönderildi

 Isparta İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ve İstihbarat Şubesi ekipleri, aranan kişilerin yakalanmasına yönelik il genelinde çalışma yaptı. Çalışma kapsamında düzenlenen operasyonda hakkında ‘terör örgütüne üye olmak’ suçundan 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan Bedri Ayhan yakalandı. Hükümlü, emniyet ve adliyedeki işlemlerin ardından cezaevine gönderildi.

Bir zamanlar FETÖ’nün Isparta’daki en etkili ismi olan Bedri Ayhan, Fetö il imamı Osman Demirhan ve fetönün mütevelli heyeti üyeleri ile beraber başta siyasetçiler olmak üzere, devlet kurumlarını ve iş dünyasını yönetmeye çalışıyorlardı. Kendilerine itaat edecek siyasi partilerin il başkanlarını ve devlet kurumu amirlarini belirliyorlardı. 17-25 Aralık ihanet sürecinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti hükümetini devirmeye yönelik yapılan fetö kumpasının Isparta ayağını sürdürüyorlardı. 

Firari Fetö’cü Bedri Ayhan yakalanarak cezaevine gönderildi

# Ayhan # Bedri # cezaevine # Fetö’cü # Firari # gönderildi # yakalanarak


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu