Gölbaşı’nda Türkiye Yüzyılı Konserlerleri Resul Dindar İle Devam Etti


Gölbaşı’nda Türkiye Yüzyılı Konserlerleri Resul Dindar İle Devam Etti

Konser öncesi Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, makamında Resul Dindar’ı ağırladı. Samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada Resul Dindar, birçok sanatçının sahne aldığı festival havasında gerçekleşen konserler için Başkan Şimşek’e teşekkür etti. Sonrasında Başkan Şimşek, Başkentlilerin yoğun ilgi gösterdiği Atatürk Sahil Parkı’na gelerek vatandaşlarla selamlaşıp fotoğraf çektirdi. Atatürk Sahil Parkı’nda Gölbaşı’nın yerel sanatçılarının sahne almasının ardından Resul Dindar, vatandaşlarla buluştu. Başkentliler Karadeniz ezgileriyle dolu coşkulu bir akşam geçirdi.

Etkinliğe Gölbaşı Kaymakamı Erol Rüstemoğlu, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Eyyup Yıldız, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, STK temsilcileri, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

 

Belediye Başkanı Ramazan Şimşek ve eşi Yeşim Şimşek, Resul Dindar’a çiçek takdim etti ve Resul Dindar ile beraber alandaki Başkentlilerle sahnede öz çekim yaptı.

Başkan Şimşek, konuşmasında Resul Dindar’a Gölbaşılılarla birlikte olduğu için teşekkür ederek, “Güzel sesiniz, güzel ruhunuz için teşekkür ederiz, iyi ki geldiniz, bizimle beraber oldunuz.” dedi. Resul Dindar da Başkan Şimşek’e daveti için teşekkür ederek, “Gölbaşı’na çok güzel şeyler yaşatıyorsunuz, ben de buna şahit oldum, gurur duydum, çok naziksiniz, burada sizlerle beraber olmak çok güzel.” dedi.

Konserin sonlarına doğru Resul Dindar, sahneden Gölbaşı’ndaki konserin kendisine çok iyi geldiğini söyleyerek Başkan Şimşek’e keyif kahvesi içme önerisi sundu. Konserin sona ermesiyle MHP Genel Başkan Başdanışmanı Eyyup Yıldız, Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Gölbaşı Kaymakamı Erol Rüstemoğlu, Resul Dindar ve ekibi göl kenarında kahve içerek sohbet etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu