MAKÜ’den Üniversitelerarası Squash Şampiyonası’nda büyük başarıBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Squash kadın ve erkek takımları Türkiye Üniversitelerarası Squash Şampiyonasından ödüllerle döndüler.

featured


MAKÜ’den Üniversitelerarası Squash Şampiyonası’nda büyük başarı

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından 29-30 Nisan 2024 tarihlerinde Ankara Gazi Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen Ünilig Squash Türkiye Şampiyonası’nda MAKÜ Squash kadın ve erkek takımları yarı finale yükseldiler.

Türkiye Üniversitelerarası Squash Şampiyonasına erkeklerde 10 takım, kadınlarda ise 9 takım katıldı. Burdur MAKÜ kadın Squash takımı şampiyonayı ikincilikle bitirirken, erkek takımı ise üçüncü olarak son dört takıma kalma başarısını gösterdiler.

Yarı finale yükselen takımları kutlayan Rektör Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, “Ankara’da düzenlenen Türkiye Üniversitelerarası Squash Şampiyonasında ikincilik ve üçüncülük elde eden kadın ve erkek takımlarımızı kutlar, madalya kazanarak bizleri gururlandıran sporcularımızı tebrik ediyorum. Yarı finalde başarılar diliyorum. ” dedi.

MAKÜ’den Üniversitelerarası Squash Şampiyonası’nda büyük başarı

# Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi # Squash Şampiyonası


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu