Ordu’da Belediye Vatandaş İş Birliği


Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kumru ilçesinde 5 mahalleye hizmet verecek olan grup yollarını betonla buluşturdu. Belediye-vatandaş iş birliği ile yapılan yatırımlarla hem zamandan hem de ekonomik olarak tasarruf sağlandı.

featured

Ordu’da Belediye Vatandaş İş Birliği

ORDU – BHA

Ordu’da kırsal yol ağlarındaki asfalt ve beton yol hamlesi devam ediyor. On yılların sorunlarını bir bir çözüme kavuşturarak, hayalleri gerçeğe dönüştüren Büyükşehir Belediyesi, il genelindeki beton yol çalışmalarını sürdürüyor.  Kumru ilçesinde, belediye vatandaş iş birliğiyle başlayan beton yol çalışmalarıyla 5 mahalle yolunda, konforlu bir ulaşımın kapıları aralandı. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, vatandaşlarla sağlanan gönül birlikteliğinin hizmetlere de yansıdığını söyledi.

Beş Mahalle Yoluna Hizmet Verecek

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan çalışmalar kapsamında, Eskiçokdeğirmen, Yemişken, Esence (Tekemehmet yolu) bağlantı yolu ile Küçükakçakese, Esence ve Kadıncık (Yaylacık) mevki beton yol ile buluştu. Vatandaşların yıllar süren yol çilesi sona erdi.

Başkan Güler’e Teşekkür

Beton yola kavuşmanın mutluluğunu yaşayan bölge sakinleri ise desteklerinden dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ettiler.

Ordu’da Belediye Vatandaş İş Birliği

# Ordu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu