TÜSİAV’dan AKK Başkanı Yılmaz’a Onursal Üyelik Plaketi

TÜSİAV’dan AKK Başkanı Yılmaz’a Onursal Üyelik Plaketi

Nazlı ÖNGÖREN/ANKARA-BHA

Türkiye Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) Başkanı Veli Sarıtoprak ve heyeti, Ankara Kent Konseyi’ni ziyaret etti. Heyeti, Ankara Kent Konsey Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ile icra, yönetim ve çalışma gurubu başkanları karşıladı. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunan heyet yürütülen çalışmaları ele aldı.

TÜSİAV’ın faaliyetleri hakkında bilgi veren Veli Sarıtoprak, Ankara Kent Konseyi (AKK) Başkanı Yılmaz’a, Onursal Üyelik Plaketini taktim etti.

Halil İbrahim Yılmaz’ın, Ankara’da değil bütün Türkiye’de tanınan, sevilen, sayılan, aktif, girişken biri olduğunu söyleyen Sarıtoprak, şöyle konuştu:

“Ankara’da değil bütün Türkiye’de tanınan sevilen, sayılan, aktif, girişken biri. Ben ülkem için ben memleketim için, ben devletim için, ben insanlık için, ben Ankara için ne yapabilirim diye yedi yirmi dört saat koşturan bir arkadaşımız. Onu aramıza almak bizim için onur, gurur. Onun yanındayız çalışmalarını destekliyoruz.”

 

Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz da kendisine sunulan Onursal Üyelik Plaketi için Sarıtoprak’a teşekkür etti.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu