UID Genel Başkanı Köksal Kuş oğlunu evlendirdi


Uluslararası Demokratlar Birliği olarak Dünya genelinde teşkilatlanması olan UID’nin genel başkanı Köksal Kuş, oğlu Çağrı Burak’ı geçtiğimiz pazar günü özel bir düğün salonunda muhteşem bir düğün töreni ile evlendirdi.

Kuş ailesinin yakışıklı oğulları Çağrı Burak ile, Ünal ailesinin şirin kızı Yasemin’in Köln’de gerçekleşen düğün törenine Türkiye Cumhuriyeti Köln Başkonsolosu Turhan Kaya, Türkiye Cumhuriyeti Düsseldorf Başkonsolosu Ayşegül Gökçen Karaarslan, UID teşkilatları mensupları, çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş insanları, çok sayıda davetliler ve her iki ailenin yakınları katıldı.

Düğüne Türkiye’den de önemli bir isim olan Ak Parti Yurtdışı Seçim Koordinasyon Merkezleri Genel Başkanı Muhammet Fatih Toprak iştirak etti.

Tamamen Türk örf ve gelenekleri çerçevesinde gerçekleşen düğünde davul, zurna ve kemençe de yer aldı. Gümüşhaneli olan UID Genel Başkanı Köksal Kuş’un oğlunu evlendirmenin gururu ve sevinci yüzüne yansıyordu. Misafirleri ile tek tek ilgilenen Köksal Kuş tepinilen horona eşlik etmesi misafirlerce ilgi ile izlendi.