Azerbaycan’lı Sanatçı (Fira) Firengiz Orucova Namus Şarkı Klibi ile Müzik Dünyasında.


Azerbaycan’lı Sanatçı Firengiz Orucova Namus Şarkı Klibi ile Müzik Dünyasında.


2017 yılında Azerbaycan Güzeli seçilen ve aynı yıl Azerbaycan’da yılın kadın oyuncusu ödülü alan Firengiz Orucova Namus isimli yeni klibiyle  12 Aralık saat 15 30’da Türkiye’de müzik dünyasına iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Yönetmen Metin Yücel tarafından çekilen Namus Şarkısının klibi 12 Aralık’ta Yüceller Medya Film tarafından DMC Müzik dağıtımla tüm dijital platformlarda yayına girmeye hazırlanıyor.

Klip çekimleri biten Firengiz Orucova seslendirdiği Namus isimli şarkı ile 12 Aralıkta Müzik dünyasına iddialı bir giriş yapacak. Klip çekiminde giydiği kostümleride kendisinin tasarladığını söyleyen Azerbaycan’lı sanatçı Firengiz Orucova klibte seslendirdiği şarkıyı çok sevdiğini ve keyif alarak yorumladığını belirtti. Yönetmenliğini Metin Yücel ‘ in yaptığı klibin aranjmanı ve kayıtlarının Gogo Studyoda Gökhan Esen ve Tezer Soykök tarafından yapıldığını söyleyen Azerbaycan’lı sanatçı Firengiz Orucova gerek stüdyo çalışmalarının gerekse de klip çekimlerinin titizlikle yapıldığını ve klibin yayınlanmaya başladığında hem ülkesi Azerbaycan’da hem de Türkiye’de çok beğenileceğini umduğunu belirtti.

5 yıldır istanbul’da yaşadığını belirten Firengiz Orucova hem oyunculuğa hemde müzik çalışmalarına eş zamanlı olarak devam edeceğini, gelen teklifleri titizlikle değerlendirdiğini belirterek Namus isimli klibin ve seslendirdiği parçanın DMC Müzik dağıtımı ile Net D ve tüm digital platformlarda yayına girmesiyle birlikte çok yoğun bir döneme başlayacağını söyledi.

Azerbaycan’da televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde başrollerde oynayan Firengiz Orucova, Türkiye’de başrolünü oynadığı son sinema filminin geçen yıl Türk sinemalarında vizyona girdiğini önümüzdeki yıl iki yeni sinema filminde yine başrollerde oynayacağını ama bu süreçte şarkıcılığa devam edeceğini ve yeni klipler yapacağınıda ekledi.

Azerbaycan’lı sanatçı Firengiz Orucova büyük emek verdiği klib için ” Bekleyin 12 Ararlık 15.30 da geliyorum ” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu