Genç Sanatçı Yusuf Ayaz Yeni Bestesi Aşikar İle Büyük Ses Getirdi

Aşikar isimli bestesine çektiği yeni klipi ile dinleyenlere duygu dolu anlar yaşatan yakışıklı şarkıcı Yusuf Ayaz listelerdeTırmanışa geçti.

Genç Sanatçı Yusuf Ayaz Yeni Bestesi Aşikar İle Büyük Ses Getirdi. Yeni klibi Aşikar ile tüm dikkatleri üzerine çeken genç sanatçı Yusuf Ayaz müzik sektörüne bomba gibi bir giriş yaptı.

10 Yıldır müzikle uğraşan ve son 4 yıldır sahne alan Yusuf Ayaz sözü ve bestesi kendisine ait olan Aşikar isimli şarkısıyla büyük ilgi topladı. Aşikar isimli şarkısına yaptığı klipte sesi ve yorumuyla büyük beğeni toplayan Yusuf Ayaz müzik piyasasına hızlı bir giriş yaptı.

100 den fazla beste yaptığını söyleyen genç sanatçı uzun yıllardır müzikle uğraştığını, yıllar süren şan dersleri ve enstrüman çalışmalarından sonra 4 yıldır sahne aldığını belirten genç ve yakışıklı sanatçı Aşikarla güzel bir başlangıç yaptığını ve çalışmalarına devam ettiğini söyledi.

Söz ve bestesi gene kendisine ait olan Anlatamam isimli yeni eseri üzerinde çalıştığını ve Anlatamam isimli eserine yeni klip hazırlığında olduğunu belirtti.

Yakışıklı genç sanatçı Yusuf Ayaz Müziğe aşık olduğunu hiç durmadan çalışmalarına devam ederek müzik piyasasına birbirinden güzel eserler kazandırmaya devam edeceğini belirtti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu