Ünlü Modacı Deniz Albayrak Lübbeyin Laneti Film Galasına Katıldı

Ünlü moda tasarımcısı ve moda evi sahibi Deniz Albayrak İstanbul Özdilek Avm de yapılan Lübbeyin Laneti sinema filminin galasına katıldı.

Yönetmen Metin Yücel’in davetlisi olarak filmin galasına katılan ünlü yıldızların tasarımcısı Deniz Albayrak, galaya katılan diğer davetliler tarafından ilgi odağı oldu.

Deniz Albayrak, Sanat, film ve spor dünyasının tanınmış isimlerinin eşlik ettiği Lübbeyin Laneti sinema filminin galasında yapılan kısa söyleşide yeni tasarım çalışmaları nedeniyle çok yoğun olmasına rağmen yakın dostu olan yönetmen Metin Yücel’in filminin galasına katılmaktan mutlu olduğunu, İstanbul modasının kalbinin atacağı yeni bir moda merkezi üzerinde çalıştığını çok yakında büyük bir sürprize hazırlandığını açıkladı.

Deniz Albayrak’la birlikte galaya katılan ünlü fotomodel ve mankenlerin bağlı olduğu Model Academi ajansın sahibi Oksana Kuznetsova hem güzelliği hemde kıyafetiyle tüm dikkatleri üzerinde topladı.

Oksana Kuznetsova ile birlikte galaya katılan Türkiye Milli Basketbol şampiyonu Banu Karadağlı, Styling Burçin Alaz ve fotoğraf sanatçısı Furkan Uslu’da Deniz Albayrak’a eşlik ettiler. Oksana Kuznetsova ve Banu Karadağlı, tasarımları Deniz Albayrak’a ait olan kıyafetlerle galaya katıldılar.

Galası yapılan Lübbeyin Laneti filminin senaristi ve yönetmeni Metin Yücel, ünlülerin moda tasarımcısı Deniz Albayrak ile arkadaşları Oksana Kuznetsova ve diğer davetlilerle yakından ilgilendi. Yönetmen Metin Yücel, filmde kadın başrolde oynayan Firengiz Orucova’nın galada giymiş olduğu kıyafetin tasarımının Deniz Albayrak tarafından yapıldığını, yeni film projesinde başrolde oynayacak kadın oyuncunun kıyafetlerinin tasarımlarının da ünlü modacı Deniz Albayrak tarafından yapılacağını açıkladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu