Model Of Turkey Kraliçesi Nil Gül İle Özel Röportaj

Model Of Turkey Kraliçesi Nil Gül hakkında merak edilenleri röportajımızda anlattı.

Model Of Turkey Kraliçesi Nil Gül hakkında merak edilenleri röportajımızda anlattı. Podyumların zirvesine doğru emin adımlarla yürüyen Model Of Turkey  Kraliçesi Nil Gül ‘ e biz sorduk o anlattı.

Nil Gül kimdir ?
Ben 23 yaşındayım. Marmaris’te doğdum. Annem Ukraynalı, babam Türk.  Türk vatandaşıyım. Macerayı, yeniliği ve çalışmayı çok  seviyorum. Önüme bir hedef koyup başarılı olmak beni çok mutlu ediyor. Her şeyi çok çabuk öğrenirim ve kariyerim için çok çalışıyorum. Modellik konusunda çok çalıştım ve modelliği çok seviyorum. Podyumlarında zirvesine emin adımlarla çıkacak ve uzun yıllar adımdan söz ettireceğim.

Model Of Turkey Kraliçesi seçildiniz. Başarı hikayenizden bahseder misiniz ?
Tabii ki önce modellik eğitimi aldım ve geçen sene kış aylarından bu yana  modellik yapıyorum.  Bu zaman içerisinde 2 farklı güzellik yarışmasına katıldım ve bu yarışmalarda çeşitli dereceler aldım. Daha sonra asıl hedefim olan Model Of Turkey yarışmasına katıldım ve Model Of Turkey Kraliçesi olarak, kraliçe tacını taktım ve çok mutluyum çünki başardım.
1. olarak taktığım bu kraliçelik tacı benim kariyerimin ve yeni hayatımın başlangıcı oldu.  Modellik benim hayat tarzım ve geleceğim. İnşallah başka yarışmalarda daha iyi dereceler alacağıma ve başarılı olarak bu sektörde büyük projelere imza atacağıma inanıyorum.

Hayatınızda ki öncelikleriniz nedir ? Önceliğiniz Aşk mı yoksa kariyer mi ?
Bu sorunuza cevabım kesin olarak Kariyer. Aşk önceliğim olamaz. Ben henüz 23 yaşındayım ve yolun başındayım. Çok gencim ve şu anda sadece kariyerimi düşünüyorum. Birbirinden güzel projelerde yer alarak kariyerimi sağlamlaştıracağım. Ben hedefleri olan birisiyim ve benim hedefim zirvede olmak.  Zirveye çıkmak zor evet ama en zoru zirvede kalabilmek. İşte benim asıl hedefim bu. Zirvede kalmak..

Olmazsa olmazlarınız nedir ? Kırmızı çizginiz var mı ?
Emek verdiğim, çok çalıştığım ve bilgi sahibi olduğum işimle ilgili bana bir şey söylenmesini ve karışılmasını hiç sevmem. Eleştirilere tabiiki açık olmak gerekiyor. Olumsuz eleştiriler bende hırs yapar. Olumlu eleştiriler ise doğru yolda olduğumu gösterecektir.  İşim ile ilgili hiç kimsenin beni küçük düşürmesine asla müsaade etmem.

Aileniz size destek oluyor mu ?
Modellik tamamen benim seçimim. Aldığım bu kararda ailem kararıma hem saygı gösterdi hem de destek oldu. Ailedeki en büyük destekçim büyük annem oldu.  Ailemi çok seviyorum ama Büyükannemin yeri başkadır. Onu çok seviyorum.

Modellik yorucu ve zor bir meslek mi ?
Hedefiniz zirveye çıkmak ise çok çalışmalı ve öğrenmeye, gelişime açık olmalısınız. Ben de çok çalışıyorum. İşimle ilgili her zorluğa göğüs gererim. Normalde utangaç biriyimdir ama modellik söz konusu olduğunda tamamen profesyonelce düşünür ve işimin gereğini yaparım.
Bildiğim ve emin olduğum tek şey kesinlikle çok iyi ve ünlü bir model olmak istiyorum. Bunun içinde çalışmaya öğrenmeye ve kendimi geliştirmeye devam edeceğim.

Modellik dışında başka hedefleriniz var mı?
Daha önce oyunculuk eğitimi almıştım ama bilgilerimi ilerletmek ve daha iyi hazırlanabilmek için tanınmış bir yönetmenden bir süredir özel oyunculuk eğitimleri almaktayım. Güzel projeler gelmesi durumunda Modelliğin yanı sıra oyunculuk yeteneğimi de göstermek isterim. Bu yakınlarda yurt dışında ödül almış olan tanınmış bir film yönetmeninden 2 sinema filmi teklifi aldım. Projelerle ilgili detaylar ve filmde canlandırmamı istenen karakter hakkında görüşme yapacağız. Umarım görüşmemiz olumlu sonuçlanır ve oyunculuk yeteneğimi de göstermiş olurum.  Dijital medya gittikçe  daha da gelişiyor ve gerek müzik, gerek moda gerekse de film dünyasında yapılan her iş artık internet ortamında ölümsüzleşiyor. Güzel projelerde güzel ve iddialı karakterlerde oynamak ve ölümsüzleşmek… Ne dersiniz güzel bir duygu değil mi ?

Başarmanın sırrı nedir ?
Doğru yer, doğru zaman, doğru insan. Bu üçü bir arada olduğunda başarılı olmamanız için hiç bir sebep yok. Hiç bir şey bir anda olmaz. Sabırlı olmak, çok çalışmak ve yeterince istemek gerekiyor. Sabırlıyım, çok çalışıyorum, hırslıyım ve gerçekten başarmayı çok istiyorum. Tüm kalbimle hedeflerime ulaşacağıma inanıyorum.

Güzelliği kadar Mütevaziliğiyle de bizi gerçekten çok etkileyen Model Of Turkey Kraliçesi Nil Gül’e başarılar diliyoruz. Podyumlar ve film sektörüne güzeller güzeli yeni bir yıldız geliyor.
Başarılar Nil Gül.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu