Sinema ve Televizyon Dünyasının Yeni Çocuk Yıldızı Rüzgar Kaya

Henüz 3 yaşında olan küçük oyuncu Rüzgar Kaya zekası, tatlılığı ve kameralara olan ilgisi ile yapımcı ve yönetmenlerin dikkatinden kaçmadı ve emin adımlarla çocuk oyuncu yıldızı olma yolunda ilerliyor.

Biraz afacan ama bir o kadarda tatlı. Kamera önüne geçtiğinde yaşı henüz çok küçük olmasına rağmen kendisine söylenen bütün sözleri can kulağıyla dinliyor ve oyuncularla hemen kaynaşarak kendisinden yapması istenen tüm oyunları yapıyor ve istenen duyguya kolaylıkla giriyor.

İş insanı ve hesap uzmanı olan babası Emre Kaya ve Annesi Türkan Kaya hanımın gözbebeği ve tek çocukları olan küçük yakışıklı Rüzgar daha şimdiden bir yıldız edasında ve bir çok sosyal etkinliklere katılıyor.

Babası Emre Bey ve annesi Türkan Hanım küçük Rüzgarın eğitimine çok önem veriyorlar. Rüzgarın film izlerken yaptığı hareketler ve izlediği oyuncuları taklit etmedeki başarısını görünce küçük videolar çekerek Tik Tok uygulamasına yüklemeye başladıktan sonra Rüzgar’ın büyük popülarite kazandıklarını söylediler.

İş insanı Emre Kaya ve annesi Türkan Hanım bir dostları aracılığıyla film yönetmeni Metin Yücel ile görüştükten sonra Rüzgarın oyunculuğa başladığını söylediler. Bir çok yapımcı ve yönetmenin büyük ilgisini çeken küçük Rüzgar gittiği setlerde tüm set çalışanlarının gözdesi haline geldi. Sıcak kanlılığı, sempatik tavırları ve zekâsıyla tüm söylenenleri harfiyen yapan ve kameralara karşı hiç yabancılık çekmeyen Rüzgar geleceğin yıldızı olmaya aday.

Küçük oyuncu Rüzgar Kaya’nın babası Emre Kaya 2023 yılı sonunda yönetmen metin yücel tarafından çekilecek olan 2 sinema filminde ana cast çocuk oyuncu olarak yer alacağını söyledi. Babası Emre bey ve annesi Türkan Hanım bu sinema filmlerinden sonra Rüzgâr’ın dizi ve sinema filmlerinin aranan çocuk oyuncularından olacağına ve geleceğinin çok parlak olduğuna inandıklarını belirttiler.
Yakışıklı Rüzgâr’a başarılar diliyoruz

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu